Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach

Adres: Barzkowice 2, 73-134 Barzkowice, Polska.
Telefon:914794010.
Strona internetowa: zodr.pl
Specjalności: Usługi rolnicze, Centrum szkoleniowe.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Bezpłatny parking.
Opinie: Ta firma ma 125 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach

Adres: Barzkowice 2, 73-134 Barzkowice, Polska.

Telefon: 914794010

Strona internetowa: zodr.pl

Główne usługi

  • Strona główna
  • Ekononomia
  • Innowacje
  • Rozwój Obszarów Wiejskich
  • Ekologia i Ochrona Środowiska

Lokalizacja i dojazd

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach znajduje się w Barzkowicach, w regionie Zachodniopomorskie. Główny transport do placówki jest zapewniony przez autobusy i pociągi z nearby miast.

Placówka ma parking dostępny dla klientów, których potrzebują.

W pobliżu placówki znajduje się także stacja pociągowa i dworzec autobusowy.

Wyróżniające cechy

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach oferuje wyjątkową platformę doradztwa i szkolenia dla rolników i przedsiębiorstw z sektora rolnego.

Placówka dysponuje doświadczonymi ekspertami w dziedzinie rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich.

Współpracuje z rządowymi i prywatnymi instytucjami, aby zapewnić klientom najwyższej jakości usługi i doradztwo.

Opinie klientów

Ta firma ma 125 recenzji na Google My Business.

Średnia ocena: 4.2/5.

Opinie klientów:

  • Rewelacyjne targi Agro Pomerania w Barzkowicach, zdobyliśmy masę cennych kontaktów, dziękujemy i czekamy na kolejną edycję.
  • Oczywiście wszystkich zapraszamy do kontaktu w sprawie odebrania środków z kapitalizacji czynszów od operatorów.

Często zadawane pytania o Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach

Jakie usługi oferuje Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach?

Specjalności: Usługi rolnicze, Centrum szkoleniowe. Wśród głównych usług znajdują się: Strona główna, Ekonomika, Innowacje, Rozwój Obszarów Wiejskich, Ekologia i Ochrona Środowiska.

Gdzie znajduje się Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach?

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach znajduje się pod adresem Adres: Barzkowice 2, 73-134 Barzkowice, Polska.

Jak mogę skontaktować się z Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach?

Możesz skontaktować się z Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach telefonicznie pod numerem Telefon: 914794010 lub odwiedzić ich stronę internetową.

Jakie są godziny otwarcia Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach?

Aby poznać dokładne godziny otwarcia Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach, zaleca się bezpośredni kontakt z placówką telefonicznie lub sprawdzenie ich strony internetowej.

Co klienci mówią o Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach?

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach ma 125 recenzji na Google My Business. Opinie klientów, ze średnią oceną 4.2/5 na 5.

Czy w pobliżu Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach dostępny jest parking?

Aby uzyskać informacje o dostępności parkingu w pobliżu Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach, zaleca się kontakt z placówką lub sprawdzenie opcji parkowania w okolicy.

Recenzje dla Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach - Barzkowice
TIP P.
5/5

Rewelacyjne targi Agro Pomerania w BArzkowicach, zdobyliśmy masę cennych kontaktów, dziękujemy i czekamy na kolejną edycję. Oczywiście wszystkich zapraszamy do kontaktu w sprawie odebrania środków z kapitalizacji czynszów od operatorów. Masz maszt na nieruchomości, przyjdź do telecom Infrastructure Partners odebrać swoje środki.

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach - Barzkowice
Agnieszka W.
5/5

Byłam z rodziną przy okazji targów. Jeszcze nie spotkałam się z tak obfitym wydarzeniem. Do wczoraj nie zdarzyło się, żeby dziecko nawet nie spojrzało na wesołe miasteczko, tylko z radością wybierało powidła, szukało najładniejszego czosnku czy oglądało z pasją maszyny rolnicze (z rolnictwem jedyne co mamy wspólnego to to, że miłujemy wyroby regionalne). Atmosfera bardzo przyjemna, absolutnie bezpieczna... służby uśmiechnięte i otwarte na odwiedzajacych. Wystawcy, bardzo pozytywnie nastawieni, kompetentni - i nie tylko, żeby sprzedać, abolutnie nie. Przyjemnie można było zaczerpnąć wiedzy - aż żal, że nie wszystko zdarzyliśmy obejrzeć. Wprost nie mogę się doczekać przyszłego roku. Organizacja na 6+!

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach - Barzkowice
Św. W.
5/5

Targi super, dużo wystawców, każdy nawet ktoś kto nie ma z rolnictwem na codzień nic do czynienia znajdzie atrakcje dla siebie. Dla dzieci mnóstwo atrakcji, pełno jedzenia,. Wystawy zwierząt, maszyn, nowych technologii. Parkingi porobione na polach, więc nie ma problemu z miejscem. Polecam i w następnym roku wybiorę się ponownie.

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach - Barzkowice
Marta
3/5

Impreza sama w sobie myślę, że ok. Ale trzymanie zwierząt w tych małych klatkach, pełno rąk, które chcą je dotykać, brak wody, głośno, one zestresowane to to mi się nie podoba wcale, ale gdyby nie to to fajnie

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach - Barzkowice
Magdalena T.
5/5

Byłam przy okazji targów rolnych. Bardzo dobrze zorganizowana impreza. Miła atmosfera i ciekawe stoiska.

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach - Barzkowice
Marcin K.
1/5

50000 a moze 100k ludzi na polu kukurydzy i stragany z kielba frytkami belgijskimi i ciasteczkami z olejem palmowym. I może 20 pokazowych krów. To nie są żadne targi rolnicze tylko jarmark postdozynkowy. Organizacja masakra, jest piwko ale nikt nie pomyślał żeby postawić jakieś ławki z deski albo pieńków żeby było gdzie przysiąść.

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach - Barzkowice
Aneta P.
5/5

Targi w Barzkowicach, to świetna impreza nie tylko dla rolników.

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach - Barzkowice
Daniel K.
5/5

Bardzo dobrze zorganizowane targi

Jesteś właścicielem?

Zgłoś zmianę. Sprawdzimy ją przed publikacją.

Jesteś właścicielem?

Zgłoś zmianę. Sprawdzimy ją przed publikacją.